Пациенттерді қолдау және ішкі аудит қызметі Служба поддержки пациентов и внутреннего аудита
+7 (7232) 48-91-57, +7-778-003-71-43 Call-центр

главным врачом и заместителем главного врача

Құрметті емделушілер! Медициналық қызмет көрсетудің сапасы, қолжетімділігі, уақтылығы мәселелері бойынша қызметтік тексеру жүргізуге және пациент құқықтарының бұзылуына жол бермеу жөнінде шаралар қабылдауға құқығы бар медициналық ұйымның басшысына/басшының орынбасарына немесе пациенттерді қолдау және ішкі аудит қызметіне жүгінуге болады. Пациенттерді қолдау қызметінің телефоны 700-639.

Уважаемые пациенты! По вопросам качества, доступности, своевременности оказания медицинских услуг, можете обращаться к руководителю/заместителю руководителя или службу поддержки пациентов и внутреннего аудита медицинской организации, которые обладают правом проведения служебного расследования и принятию мер по недопущению нарушений прав пациента. Телефон службы поддержки пациентов 700-639.

+7 (7232) 48-91-57, +7-778-003-71-43 Call-центр