Сыбайлас жемқорлықтың алдын алу Профилактика коррупции

Сыбайлас жемқорлықтың алдын алу Профилактика коррупции

2019 жылы 11 желтоқсан күні ШҚО ДСБ «Өскемен қаласының №1 емханасы» ШЖҚ КМК-ның мәжіліс залында емхананың заңгері М.В.Кузнецов қызметкерлермен жемқорлықтың алдын алу бойынша кездесу ұйымдастырып, өткізді.

Іс-шара сыбайлас жемқорлықтың алдын алу, сыйлықтар алу және сыйға тарту фактілеріне жол бермеу және жою, заңды ақшалай емес, материалдық сыйақылар мен алғыс хаттарды, қызметкерлердің заңнамада көзделмеген игіліктер мен артықшылықтарды алу фактілеріне жол бермеу мақсатында ұйымдастырылды. Кездесу барысында емхана заңгері қатысушыларды Қазақстан Республикасының "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы" Заңымен таныстырды. Қызметкерлермен осы алдын алу жұмыстары жүйелі түрде жүргізіледі.

11 декабря 2019 года в актовом зале КГП на ПХВ «Поликлиника №1 г.Усть-Каменогорск» УЗ ВКО юристом поликлиники Кухнецовым М.В. была организована и проведена встреча среди сотрудников по профилактике коррупции. Мероприятие было организовано с целью профилактики коррупции, не допущению и искоренению фактов получения и дарения подарков, не законных денежных, материальных вознаграждений и благодарностей, других не предусмотренных законодательством фактов получения благ и преимуществ сотрудниками. В ходе встречи юрист поликлиники повторно ознакомил присутствующих с Законом Республики Казахстан «О противодействии коррупции». Данная профилактическая работа с сотрудниками проводится систематически.

8 (7232) 405-710 Регистратура