Миссия, көзқарас, құндылықтар және этикалық принциптер

Миссия, Көзқарас, Құндылықтар және этикалық принциптер

Миссия

Бәсекеге қабілетті ортада жоғары ақпараттық технологияларды пайдалана отырып, пациенттің қауіпсіз, сапалы медициналық көмек алу құқықтарын қамтамасыз етуге бағытталған халыққа алғашқы медициналық-санитарлық және мамандандырылған медициналық көмекті ұйымдастыру және көрсету.

Көзқарас

ШҚО ДСБ «Өскемен қаласының №1 емханасы» КМК - бұл пациенттерге әлемдік медицина ғылымы мен практикасының озық жетістіктерімен ұштастыра отырып, отандық медицинаның үздік дәстүрлеріне негізделген медициналық қызметтердің сапасына, сенімділігіне және қауіпсіздігіне кепілдік беретін серпінді дамып келе жатқан медициналық ұйым.

Құндылықтар және этикалық принциптер

1. Науқастың әл-ауқаты біз үшін бәрінен бұрын.
  2. Біз пациент пен оның дәрігері арасындағы сенім мен түсіністікті, пациенттеріміздің жеке басын құрметтеуді жақтаймыз.
  3. Медициналық қызметтердің сапасы, қолжетімділігі мен қауіпсіздігінің негізі - біздің ұжымның кәсібилігі, құзыреттілігі, жауапкершілігі және адамгершілігі.
  4. Ұжымның табысты жұмысының негізі - өзара түсіністік пен психологиялық жайлылық.
  5. Біз қызметкерлерде инновациялық қызметке дайындықты бағалаймыз.

Ұран

Денсаулық пен рухани үйлесімділік - өмірдің негізі.